Trwa ładowanie...
d1oo6n7

Akcja: przynieś książkę pacjentom Instytutu Onkologii w Warszawie!

Wymiana książek w sobotę 27 września!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcja: przynieś książkę pacjentom Instytutu Onkologii w Warszawie!
d1oo6n7

Fundacja DOBRZE ŻE JESTEŚ postanowiła zorganizować akcję wymiany książek w Centrum Onkologii w Warszawie. Chodzi o to, aby pacjenci mieli dostęp do literatury, którą z przyjemnością będą czytać podczas pobytu w szpitalu. Pozycje, które znajdowały się na szpitalnych półkach do tej pory, były przeważnie stare lub zniszczone, dlatego postanowiono to zmienić. Wy również możecie przyczynić się do tej zmiany!

Czytaj też: Kolejna Wymienialnia Książek w Galerii Kordegarda!

Stare, zniszczone książki zostaną oddane do skupu, a środki, które zostaną uzyskane, przeznaczymy na termosy dla pacjentów z Oddziału Chemii Dziennej. Jeśli ktoś oprócz książek ma w miarę nowe czasopisma lub płyty dvd, też warto je przynieść.

d1oo6n7

Jeśli macie nowe lub lekko używane książki, które chcielibyście przekazać, przyjdźcie 27 września w godz: 11:00-16:00 do Strefy Relaksu (wejście E), Centrum Onkologii w Warszawie, ul. Roentgena 5.

Organizatorom zależy na jak największej ilości książek. Część z nich zostanie przekazana także do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii oraz Szpitalowi na Banacha.

Czytaj też: Powstała Onkomapa Warszawy i całej Polski!

d1oo6n7

Podziel się opinią

Share

d1oo6n7

d1oo6n7