Trwa ładowanie...

Aktorzy "Gry o Tron" w Warszawie

Gratka dla fanów serialu

Aktorzy "Gry o Tron" w Warszawie
dp674fa
dp674fa

"Gra o Tron"! W ramach promocji trzeciego sezonu serialu HBO "Gra o tron", 15 maja do Polski przyjedzie troje aktorów: Maisie Williams, czyli Arya Stark, Liam Cunningham, serialowy Davos Seaworth oraz Alfie Allen, odtwórca roli Theona Greyjoya.

W Polsce aktorzy odwiedzą Warszawę, gdzie wezmą udział w konferencji prasowej, a także* spotkają się z fanami podczas specjalnego pokazu*, na który zaproszenia będzie można wygrać w konkursie organizowanym na fanpage’u . Przyjazd aktorów do Polski jest częścią międzynarodowej trasy promującej serial. Kolejnym miastem, do którego się udadzą będzie Amsterdam, gdzie odbywa się wystawa "Gra o tron", prezentująca rekwizyty z serialu.

Maisie Williams w serialu jest jedną z najmłodszych aktorek. Wciela się w postać charyzmatycznej, odważnej i pewnej siebie Aryi Stark. Arya to urodzona wojowniczka, pasjonuje się jazdą konną oraz bronią. Jako uciekinierka z Królewskiej Przystani, w której miała prawo czuć się zagrożona, w trakcie poszukiwań rodziny wielokrotnie zmienia tożsamość, by chronić swoje życie. Występ w "Grze o tron" to aktorski debiut, dziś szesnastoletniej, Williams, która, rozpoczynając castingi do pierwszego sezonu, miała niespełna dwanaście lat.

Liam Cunnigham to najbardziej doświadczony i utytułowany aktor z trójki odwiedzającej Polskę. Ma na swoim koncie wiele ciekawych ról, między innymi w filmie "Głód" Steva McQueena czy w "Wietrze buszującym w jęczmieniu" Kena Loacha, za które to role otrzymał nagrodę IFTA (Irlandzka Nagroda Telewizyjna i Filmowa). W serialu "Gra o tron"odgrywa postać* Davosa Seawortha*, doradcy Stanisa Baratheona, a jednocześnie przemytnika, zwanego Cebulowym Rycerzem. Davos zwykle płaci wysoką cenę za bycie wiernym sobie.

dp674fa

Alfie Allen, brytyjski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, w serialu "Gra o tron" odgrywa postać Theona Greyjoya, wychowanka rodziny Starków. Theon, cechujący się arogancją i zarozumiałym uśmiechem, początkowo walczył ramię w ramię z Robbem Starkiem, ale chwilę potem zdradził rodzinę, która go wychowała. Prywatnie jest młodszym bratem znanej wokalistki Lily Allen, któremu artystka dedykowała piosenkę "Alfie", z wydanego w 2006 roku albumu "Alright, Still".

dp674fa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp674fa