Trwa ładowanie...

Al. Jerozolimskie i al. Jana Pawła II bez tramwajów

Rozpoczyna się sezon remontów na torach tramwajowych

Al. Jerozolimskie i al. Jana Pawła II bez tramwajów
d2yn1wo
d2yn1wo

Podczas długiego majowego weekendu remontowane będą tory w Alejach Jerozolimskich, w al. Jana Pawła II i na rondzie Waszyngtona. Zaraz potem rozpoczną się prace na ul. Popiełuszki. Wiele linii tramwajowych zostanie zawieszonych, niektóre będą kursowały trasami zastępczymi. Pojawią się linie tramwajowe uzupełniające oraz zastępcze linie autobusowe.

Od 27 kwietnia do 5 maja wyłączony zostanie ruch tramwajowy na dwóch głównych trasach tramwajowych: w Alejach Jerozolimskich (od pl. Zawiszy do ronda Waszyngtona) oraz w al. Niepodległości, ul. Chałubińskiego i al. Jana Pawła II (od ul. Nowowiejskiej do al. Solidarności).

W związku z tym zawieszone zostanie kursowanie linii tramwajowych: 7, 8, 9, 10, 16, 17, 24, 25 i 41. Zostaną także zmienione trasy linii: 22 i 33.

ZTM uruchomi w tym czasie** tramwajowe linie uzupełniające (71, 73, 74, 78, 79) oraz **zastępcze linie autobusowe Z-3 i Z-7.

Po przerwie majowej, 6 maja br. rozpocznie się z kolei modernizacja torowiska w ul. ks. Popiełuszki, *na odcinku pl. Grunwaldzki – ul. Słowackiego. Ruch tramwajowy wyłączony będzie do 30 czerwca.*

d2yn1wo

W czasie robót zawieszone zostanie kursowanie linii: 27 i 28 oraz zmienione trasy linii 17 i 37. Uruchomione zostaną tramwajowe linie uzupełniające 76 i 78. Na ulice wyjedzie również zastępcza linia autobusowa Z17.

Więcej informacji: www.ztm.waw.pl

d2yn1wo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yn1wo