ycipk-28mb2b

Al Pacino przyjeżdża do Warszawy!

Amerykański aktor spotka się publicznością w Operze Narodowej. W dalszej kolejności przyjadą Arnold Schwarzenegger, Robert De Niro, a nawet Meryl Streep!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Al Pacino przyjeżdża do Warszawy!
ycipk-28mb2b

Warszawę odwiedzi żywa legenda światowego kina – Al Pacino. Aktor będzie gościem inauguracyjnego spotkania otwierającego cykl spotkań „An Evening with…” z największymi gwiazdami Fabryki Marzeń. Jak nieoficjalnie nas poinformowano, do stolicy przyjedzie 10 gwiazd z najwyższej, hollywodzkiej półki. Po Alu Pacino pojawi się Arnold Schwarzenegger, prowadzone są rozmowy z Robertem De Niro, a nawet Meryl Streep.

Spotkania będą okazją, by z bliska poznać i zobaczyć odtwórców kultowych postaci i żywe legendy Hollywoodu. Ala Pacino nikomu nie trzeba przedstawiać - był Michaelem Corleone w „Ojcu Chrzestnym, Tonym Montaną w „Człowieku z blizną” czy Frankiem Sladem w "Zapachu kobiety”. Pacino był aż ośmiokrotnie nominowany do Oscara i jest jednym z nielicznych aktorów, którzy zdobyli tzw. Potrójną Koronę - trzy najważniejsze nagrody filmowe (Oscar, Emmy i Tony). Spotkanie dla blisko 1 700 gości warszawskiego Teatru Wielkiego – Opery Narodowej odbędzie się już 22 września 2014 r. o godz. 19.30. Częścią spotkania będzie również sesja pytań i odpowiedzi z publicznością. Wywiad na żywo będzie dodatkowo transmitowany na wielkim ekranie w tle sceny.

Spotkanie w Warszawie poprowadzi Sandro Monetti – znany i ceniony brytyjski dziennikarz, ekspert i znawca Hollywood, na stałe mieszkający w Los Angeles. Niestety, bilety nie są tanie. Najtańsze kosztują aż 500 zł (te droższe nawet 2 500) i są do nabycia m.in. TUTAJ . Mamy nadzieję, że aktora będzie można spotkać bezpłatnie gdzieś na warszawskich ulicach.

ycipk-28mb2b

Część dochodu ze sprzedaży biletów przekazana zostanie na rzecz Fundacji Bátor Tábor, która jest Partnerem wydarzenia. Bátor Tábor jest członkiem międzynarodowej organizacji Serious Fun Children's Network, założonej 25 lat temu przez zdobywcę Oscara - Paula Newmana.

Przeczytajcie też: Za darmo: koncert jazzowy i potańcówka swingowa

Podziel się
ycipk-28mb2b
ycipk-28mb2b
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-28mb2b