Trwa ładowanie...

Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora UCSiR

Organizatorzy zapraszają do dwudniowych zmagań w dniach 27-28 kwietnia dziesięcioosobowe drużyny, w których składzie obowiązkowo musi znaleźć się minimum jedna kobieta

Share
Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora UCSiR
d43r7ak

Zgodnie z coroczną tradycją Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji będzie organizatorem Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora UCSiR. Dyscyplina jaką jest siatkówka cieszy się na Ursynowie dużą popularnością, stąd sama impreza wywołuje spore zainteresowanie wśród amatorów tego sportu.

Uczestnicy to zarówno warszawiacy jak i mieszkańcy okolicznych miast. Organizatorzy zapraszają do dwudniowych zmagań w dniach 27-28 kwietnia dziesięcioosobowe drużyny, w których składzie obowiązkowo musi znaleźć się minimum jedna kobieta. W czasie gry na boisku musi również przebywać min. jedna kobieta. Turniej odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów przy ulicy Pileckiego 122.

Zgłoszenia pisemne należy przesłać do dnia 25.04.2013 r. do godziny 12.00 na adres imprezy@ucsir.pl (kartę zgłoszeniową można pobrać TUTAJ ). Wpisowe – turniej dwudniowy - 150 zł od drużyny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

d43r7ak

Podziel się opinią

Share
d43r7ak
d43r7ak