Trwa ładowanie...

Anna German, jakiej nie znacie (KONCERT)

Za darmo. Na wernisaż rzeźby Marii Owczarczyk

Anna German, jakiej nie znacie (KONCERT)
d39m50q
d39m50q

W najbliższą niedzielę w Domu Kultury Zacisze przy ul. Blokowej 1 odbędzie się wernisaż rzeźb Marii Owczarczyk "W odrodzeniu nadzieja". Wernisaż uświetni koncert „Anna German jakiej nie znacie…” w wykonaniu Natalii Kovalenko przy akompaniamencie Włodzimierza Trzeciaka. Wstęp wolny.

Maria Owczarczyk jest autorką i współautorką funkcjonalnych rzeźb dziecięcych w parkach w Wałbrzychu i Mielcu. Zaprojektowała pomnik kwatery żołnierzy PPS poległych w Powstaniu Warszawskim na Cmentarzu Bródnowskim. Jest także autorką popiersia marszałka Józefa Piłsudskiego w Górze Kalwarii, pomnika Teresy Strzembosz - założycielki Domu Samotnej Matki w Chyliczkach oraz „Syrenki warszawskiej z XII wieku", zawieszonej nad księgarnią na Starym Mieście (ulica Piwna) w Warszawie. Zrealizowała pomnik św. Jana Nepomucena przy ulicy Wiertniczej w Warszawie. Odbiorcą jej kilkunastu prac jest parafia św. Anny w Wilanowie.

Natalia Kovalenko - sopran, absolwentka Akademii Muzycznej im. P. Czajkowskiego w Kijowie. Wykonuje zarówno repertuar klasyczny, jak i rozrywkowy. Znakomicie odnajduje się w utworach niepozbawionych wartościowej treści i emocji. Z należytym pietyzmem dba o to, aby opowiadane przez nią historie przemawiały do serc wszystkich słuchaczy.Wielki i niezwykle inspirujący świat piosenek z repertuaru Anny German stał się dla śpiewaczki od 2011 roku niebanalnym wyzwaniem. Natalia Kovalenko głęboko wczuwa się w ich nastrój i odkrywa całe bogactwo swej artystycznej duszy.

Wernisaż: 19 października, niedziela, godz. 17.00 Zakończenie wystawy: 14 listopada 2014

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

d39m50q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39m50q