Trwa ładowanie...
d3cqjty

Auchan Piaseczno oferuje niejadalne marchewki. Klienci oburzeni

Mieszkaniec Piaseczna na portalu społecznościowym udostępnił zdjęcie, na którym widać, jakie marchewki oferuje supermarket Auchan. - Wstydu nie mają ani nadzoru, ani wymagań od personelu - pisze oburzony klient.
Share
Nadgniłe marchewki na sprzedaż w supermarkecie
Nadgniłe marchewki na sprzedaż w supermarkecieŹródło: Facebook.com, Fot: Andrzej Rutkowki
d3cqjty

Widoczne na zdjęciu marchewki są w stanie rozkładu. Gdyby odkroić nadgniłą część, niewiele by zostało z warzywa. Supermarket jednak wystawia na sprzedaż taki produkt.

Mężczyzna zbuntował się i postanowił nagłośnić sprawę. - Gorąco zachęcam do zakupu pysznej marchewki w Auchan Piaseczno. Wstydu nie mają ani nadzoru, ani wymagań od personelu - pisze rozgoryczony klient na Facebooku

    Facebook.com
Źródło: Facebook.com, Fot: Andrzej Rutkowki

Oburzonych ludzi jest więcej. Pod postem można przeczytać wiele negatywnych komentarzy. - Jak dla świń - ironizuje pani Imara. - Rak gotowy - pisze pani Cecylia. - Od dawna mówię, że to skandal, że te śmieci w ogóle tam wystawiają! - przyznaje pani Monika. - Ja już od dawna łapię się za głowę, jak wchodzę do tego sklepu. Coraz więcej fajnych produktów wiecznie brakuje, warzywa i owoce to jakoś koszmar. Bardzo się zepsuli - mówi pani Asia. - W sumie nie nowość. Podobnie wygląda papka z bananów - dodaje pan Kamil.

d3cqjty

Zobacz wideo: Przedświąteczne zakupy. Na co uważać?

Zwróciliśmy się z pytanie do zarządu sklepu, dlaczego doszło do takiego incydentu. Szybko odpowiedzieli - Przepraszamy Klientów za brak jakości towaru. Taka sytuacja nie powinna się w ogóle zdarzyć. Zawiodła kontrola jakości produktów. Jesteśmy w trakcie wyjaśniania dlaczego. Towar został zdjęty i przeznaczony do utylizacji - tłumaczy WawaLove Dorota Patejko Dyrektor Komunikacji i CSR.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Wiemy gdzie powstanie Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej

d3cqjty

Podziel się opinią

Share
d3cqjty
d3cqjty