Qaqwqwrqw

Autobus nie mógł wjechać na wiadukt. Pomogli pasażerowie... [WIDEO]

Obrazek jak z PRL? Nie, to 2017 rok i wiadukt na ul. Saskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Autobus nie mógł wjechać na wiadukt. Pomogli pasażerowie... [WIDEO]
Qaqwqwrqw

*Ciężki przegubowiec ślizgający się na jezdni i pasażerowie próbujący go pchać. To obrazek, który w niedzielę można było zobaczyć na stołecznych ulicach. *

Do sytuacji doszło w niedzielne popołudnie na wiadukcie ul. Saskiej nad Trasą Łazienkowską. 18-metrowy Solaris komunikacji miejskiej jadący od strony Gocławia w kierunku centrum nie mógł podjechać pod górkę. Z powodu obfitych opadów śniegu oraz śliskiej nawierzchni utknął na podjeździe. Tym samym całkowicie sparaliżował ruch w okolicy. O sprawie pierwszy napisał portal tvnwarszawa.pl.

W serwisie Youtube pojawił się filmik z tego zdarzenia. Jak widać na nagraniu, pasażerowie nie byli bierni i postanowili wziąć sprawę we własne ręce. Wyszli z pojazdu i postanowili go popchnąć. Jak przebiegła akcja? Można zobaczyć na filmiku.

Qaqwqwrqw

Czy takie zachowanie pasażerów było odpowiednie i nie zagrażało ich bezpieczeństwu? Zdaniem miejskiego przewoźnika, pasażerowie nie powinni wychodzić na jezdnię i pchać ciężkiego pojazdu.

- Będziemy wyjaśniali tę konkretną sytuację, natomiast nie dopuszczamy angażowania pasażerów w tego typu sytuacje – twierdzi Adam Stawicki, rzecznik prasowy Miejskich Zakładów Autobusowych w rozmowie z tvnwarszawa.pl - Kierowca powinien był zaczekać na interwencję służb miejskich lub pogotowia technicznego – tłumaczy rzecznik.

Źródło: Youtube/tvnwarszawa.pl/Wawalove.pl

Qaqwqwrqw

Przeczytaj też: Warszawskie Q&A o smogu. Ratusz odpowiada na pytania mieszkańców

Podziel się
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw