Trwa ładowanie...

Autobusy wrócą na swoje stare trasy na moście Grota. "Ale nie wszystkie"

Udostępnienie przeprawy to już fakt.

Autobusy wrócą na swoje stare trasy na moście Grota. "Ale nie wszystkie"
d1nuot2
d1nuot2

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że w związku z otwarciem estakady prowadzącej z mostu Grota-Roweckiego na ulicę Modlińską, pasażerów czekają zmiany. Na swoją podstawową trasę zostanie przywrócona linia 186, dla której przestanie obowiązywać objazd w kierunku Nowodworów, ulicami Marywilską i Płochocińską.

Ze względu na liczne prośby ze strony pasażerów, tak jak do tej pory będą kursować autobusy 511. Zapewnią one dojazd do stacji metra Młociny przez most Marii Skłodowskiej-Curie. Z południowego odcinka ulicy Modlińskiej do stacji metra Marymont będzie w zamian dojeżdżała linia 518.**

Autobusy będą obsługiwały trasę : NOWODWORY – … – Modlińska – most Grota-Roweckiego – al. Armii Krajowej – Słowackiego – pl. Wilsona – Mickiewicza – … – DW. CENTRALNY.

Na swoje podstawowe trasy wrócą linie: 705 i 735, które przez most Grota-Roweckiego dojadą do stacji metra Marymont. Jednocześnie ZTM zapowiedział, że w najbliższej przyszłości planuje wydłużenie przejazdu linii 326, przez most Grota-Roweckiego do metra Marymont. Jednak ze względu na trwający remont torowiska na Bródnie, nie jest to w tej chwili możliwe. Powodem jest niewystarczająca ilość taboru do obsługi dłuższej trasy.

d1nuot2
d1nuot2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nuot2