Trwa ładowanie...
d1iw32i

Awantura domowa na Szmulkach. Jedna kobieta nie żyje, druga walczy o życie

"Do późnych godzin nocnych trwały czynności policyjne z udziałem prokuratora"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awantura domowa na Szmulkach. Jedna kobieta nie żyje, druga walczy o życie
d1iw32i

Jedna kobieta nie żyje, a druga w ciężkim stanie trafiła do szpitalu. To wynik awantury domowej, do jakiej doszło na ul. Kawęczyńskiej 20. W ręce policji trafił mężczyzna podejrzewany o związek z tą sprawą.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godz. 18.00. Dzwonili najbliżsi sąsiedzi. Policjanci natychmiast udali się na miejsce - mówi WawaLove.pl Agnieszka Włodarska z biura prasowego KSP . - Na miejscu okazało się, że najprawdopodobniej mężczyzna zaatakował obie kobiety. Jedna w wyniku ran zmarła na miejscu. Drugą w ciężkim stanie odwieziono do szpitala - dodaje rzeczniczka policji. Na miejscu, do późnych godzin nocnych trwały czynności policyjne z udziałem prokuratora.

- Najprawdopodobniej w tej sprawie zostanie wszczęte śledztwo w kierunku zabójstwa – mówi WawaLove.pl Artur Oniszczuk, prokurator rejonowy na Pradze Północ, pod której nadzorem prowadzone są czynności śledcze. Pytany o stan zdrowia drugiej kobiety, Oniszczuk odpowiada, że jego według wiedzy, wczoraj o północy wciąż walczyła o życie.

d1iw32i

Przeczytajcie też: 5 mln papierosów i ponad 2 tony tytoniu. Policja zatrzymała 58 osób

d1iw32i

Podziel się opinią

Share

d1iw32i

d1iw32i