ycipk-3d5jzl
pociąg

Awantura w pociągu. Mężczyzna wpadł w szał, gdy wszedł do Warsu

Jeden z pasażerów pociągu PKP Interncity dał upust swoim emocjom, po tym jak nie mógł znaleźć miejsca w wagonie restauracyjnym. Według mężczyzny w Warsie były osoby, które nie powinny tam przebywać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awantura w Warsie
Awantura w Warsie (Youtube.com, Fot: Bartosz Magazynier)
ycipk-3d5jzl

Do zdarzenia doszło w pociągu na trasie Berlin-Warszawa. W przepełnionym wagonie restauracyjnym brakowało wywiązała się awantura między pasażerami. Jeden z nich prawdopodobnie chciał usiąść i zjeść posiłek, ale szybko zorientował się, że nie ma miejsca.

Pan Bartosz był świadkiem zamieszania i nagrał sytuację telefonem, a następnie opublikował w internecie. Na wideo widać, że pasażer, który nie mógł w spokoju zjeść bardzo się oburzył i zaczął wyzywać podróżnych, którzy według niego nie posiadali wykupionych miejscówek. K*a mać, siedzi tu całe chamstwo, które nie wykupiło miejscówek i jeszcze mają do mnie pretensje" - wykrzykiwał.

Szybko wywiązała się słowna przepychanka między pasażerami. Jeden z nich zaproponował, aby wezwać konduktora, który miałby rozwiązać sprawę i wyprosić agresywne osoby.

ycipk-3d5jzl

Jeżeli w wagonie restauracyjnym rzeczywiście przebywały osoby, który nie miały wykupionych miejsc siedzących w pociągu, to główny bohater nagrania miał rację. "W wagonie gastronomicznym podróżny może przebywać tylko w czasie niezbędnym do konsumpcji zamówionych posiłków i napojów, ze względu na konieczność udostępnienia miejsca w wagonie innym konsumentom" - czytamy w regulaminie Warsu.

Polub WawaLove
ycipk-3d5jzl
ycipk-3d5jzl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3d5jzl