Trwa ładowanie...
d40lnwr

Bartłomiej Misiewicz: teraz rzecznik MON, kiedyś przewodniczący samorządu w warszawskim liceum

"Czym skorupka za młodu..."
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartłomiej Misiewicz: teraz rzecznik MON, kiedyś przewodniczący samorządu w warszawskim liceum
d40lnwr

*- Nazywam się Bartłomiej Misiewicz, ubiegam się o fotel Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - napisał jeden z uczniów na stronie internetowej XII LO im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie. Nie wiadomo, czy nastoletni Bartek wygrał wtedy wybory, ale historia pokazuje, że rzecznik MON był ambitny już w licealnych latach młodości. *

Nie ma chyba osoby w Polsce, która nie kojarzyłaby Bartłomieja Misiewicza – szefa gabinetu politycznego i rzecznika prasowego Ministerstwa Obrony Narodowej, jednego z bliskich współpracowników Antoniego Macierewicza. Odznaczony Złotym Medalem „za zasługi dla obronności kraju”, Misiewicz zasłynął ostatnio suto zakrapianą imprezą w Białymstoku, gdzie miał korzystać z obstawy Żandarmerii Wojskowej. Głośno się też mówiło o jego rzekomym odejściu z resortu, ale jak potwierdziła Wirtualna Polska, Bartłomiej Misiewicz przebywa aktualnie na urlopie.

Jednak nie każdy wie, że już nastoletni Misiewicz był bardzo ambitnym młodzieńcem. Udzielał się społecznie jako Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, przedstawicielem Polskiej Federacji Młodzieży w Warszawie. Pracował w Kancelarii Sejmu jako asystent społeczny Posła na Sejm RP Artura Zawiszy. Natomiast jako licealista brał udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego w XII LO im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie.

d40lnwr

Oto jak namawiał swoich wyborców do oddania głos na jego kandydaturę: „mój program nastawiony jest przede wszystkim na kultywowanie tradycji szkolnych (np. Heca). Priorytetem jest dla mnie wzmocnienie pozycji Samorządu Uczniowskiego, a tym samym Waszego głosu w sprawach podejmowanych przez Radę Rodziców lub Grono Pedagogiczne.”

Jaką miał wówczas wizję swojej szkoły? - Marzy mi się, aby nasze liceum brało udział w organizacji imprez o charakterze masowym, np. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – czytamy na stronie internetowej XII LO im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie.

Nie wiadomo, czy nastoletni Bartek wygrał wtedy wybory – czy wśród czytelników WawaLove.pl są byli uczniowie XII LO im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie, którzy mogliby potwierdzić te informację? Czekamy na Wasze wiadomości przesłane na adres wawalove@grupawp.pl bądź na Facebooku @wawalovePL.

Przeczytajcie również: Wiceminister krytykuje komunikację miejską w stolicy. Kaznowska: "zachęcam do rezygnacji z limuzyny"

d40lnwr

Podziel się opinią

Share

d40lnwr

d40lnwr