Trwa ładowanie...

Basen Narodowy? Żart stanie się faktem

We wrześniu na warszawskim stadionie odbędą się zawody windsurfingowe!

Basen Narodowy? Żart stanie się faktem
d3vcn10
d3vcn10

Basen już na Narodowym był... choć powstał zupełnie przez przypadek. W październiku 2012 roku najpierw Stadion Narodowy zaczął przeciekać ) , a potem - podczas meczu Polska-Anglia - nie zamknięto dachu, gdy rozpoczęła się ulewa .

Teraz jednak basen ma być zbudowany na warszawskim stadionie celowo. Odbędzie się na nim impreza windusrfingowa z cyklu PWA World Tour - największa jaka kiedykolwiek miała miejsce na zamkniętej przestrzeni - czytamy na portalu www.boardseekermag.com.

Atrakcji podczas imprezy ma być całe mnóstwo. Na powstałym specjalnie na tę okazję basenie o długości 90 m i szerokości 33 m obejrzeć będzie można wyścigi, slalomy, zawody we freestyle'u i skoki. W sumie planuje się sprzedaż 40 tysięcy miejscówek - bez siedzeń znajdujących się najniżej (nikt nawet na chwilę nie pozostałby tam suchy).

d3vcn10

Jak czytamy na stronie, pomysł na wybudowanie basenu i zawody na Stadionie Narodowym w Warszawie powstał... po feralnych wydarzeniach w październiku 2012 roku! Organizatorom spodobał się dowcip o największym basenie Europy - postanowili zamienić żart w rzeczywistość.

Wydarzenie odbędzie się 5-7 września, od piątku do niedzieli. Ostatniego dnia organizatorzy planują zajęcia i atrakcje dla całych rodzin, a także możliwość skorzystania z basenu.

d3vcn10
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vcn10