Trwa ładowanie...

Bazar Książki na Grochowie

Znajdziecie tu kilkaset książek po 1 lub 2 złote oraz egzemplarze z autografami autorów!

Share
Bazar Książki na Grochowie
d33sp05

Nie mogąc pogodzić z tym, że na Grochowie nie ma księgarni z prawdziwego zdarzenia, bierzemy sprawy w swoje ręce - mówią organizatorzy Bazaru Książki, który odbędzie w najbliższą niedzielę, 22 grudnia, w klubokawiarni Kicia Kocia . Będzie to kiermasz wydawniczych nowości i pozycji antykwarycznych oraz okazja, żeby zrobić sobie lub bliskim prezent gwiazdkowy. Tym większa, że część oferowanych książek opatrzona będzie autografami pisarzy. Autorzy zgodzili się podpisać egzemplarze, które znajdziecie w Kici Koci.

Na Bazarze Książki kupicie nowości m.in. z wydawnictw Czarne, W.A.B. i Babaryba, grochoviana - w tym album Jarosława Zielińskiego "Przedwojenne Kamionek, Grochów, Saska Kępa. Najpiękniejsze zdjęcia" . Marek Łączyński, założyciel i szef Antykwariat Grochowski wystawi specjalną ofertę kilkuset książek po złotówce i dwa złote. Swoją książkę "Urodziłam się na Grochowie" podpisywać będzie Elżbieta Jędrych-Pordes.

d33sp05

Można też wystawić nieodpłatnie do sprzedaży własne książki * - organizatorzy udostępnią Wam miejsce w Kici Koci (zgłoszenia pod adresem: klubkiciakocia@gmail.com). *Bazar Książki będzie otwarty w godzinach 13:30-18:30. Wstęp wolny.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d33sp05

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33sp05
d33sp05