Trwa ładowanie...
d2qpfer

Bazar Książki na Grochowie

Ilustrowana kronika historii Polski? Komiksy z Tytusem, kapitanem Żbikiem albo magazyn Relax? Przemówienia Wojciecha Jaruzelskiego po wietnamsku?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bazar Książki na Grochowie
d2qpfer

Książka kucharska z lat 60.? Ilustrowana kronika historii Polski? Komiksy z Tytusem, kapitanem Żbikiem albo magazyn Relax? Przemówienia Wojciecha Jaruzelskiego po wietnamsku? Wybór wierszy Artura Rimbauda? A może powieści Keruaca, Eco, Tokarczuk i Vonneguta? Lub pierwsze polskie wydanie „Ulissesa” oraz książki o Grochowie, Pradze i Warszawie? Na takie rarytasy można trafić na Bazarze Książki w Kici Koci.

Kolejną edycję imprezy odbędzie się w niedzielę 18 stycznia w godz. 13:00-17:00. Zapraszamy na kiermasz używanych książek z domowych bibliotek – beletrystyki, poezji, literatury naukowej, komiksów, albumów i pozostałej produkcji wydawniczej - mówią organizatorzy - Wśród wystawców będzie m.in. Antykwariat Grochowski, największy w Warszawie skład przeczytanych lektur. Przewietrzcie domowe biblioteki, dajcie nowe życie tytułom, których już nie potrzebujecie.

Rezerwacje stoisk wyłącznie pod adresem mailowym: klubkiciakocia@gmail.com.

d2qpfer

Zobacz także: Rusza BUW dla sów!

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer