Trwa ładowanie...
d4jf501

Będą zarzuty po tragicznym wypadku w Centrum Szkolenia Policji

Do informacji dotarło RMF FM, a oskarżonym w tej sprawie jest jeden z instruktorów.
Share
Będą zarzuty po tragicznym wypadku w Centrum Szkolenia Policji
d4jf501

Na początku czerwca w Legionowie, doszło do fatalnego w skutkach postrzelenia. Jeden z kursantów, został ciężko ranny w wyniku nieumyślnego wypadku . Teraz zarzuty w tej sprawie ma usłyszeć instruktor Centrum Szkolenia Policji. Jak podaje RMF FM, chodzi o niedopełnienie przez niego obowiązków, co skutkowało późniejszym postrzeleniem. Jako że jest to przestępstwo nieumyślne, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Aktualnie śledczy gromadzą niezbędny materiał dowodowy, dotyczący przebiegu całego zdarzenia. Czekają także na szczegółowe ekspertyzy biegłych, które określą jakiego rodzaju obrażeń doznał ranny 27-latek. Będzie to podstawą do postawienia konkretnych zarzutów . Tych można spodziewać się już w sierpniu.

Przypomnijmy, że w wyniku nieuwagi instruktora jeden z kursantów został postrzelony w klatkę piersiową. Jego stan lekarze określali wtedy jako krytyczny. Obrażenia były na tyle poważne, że mężczyzna musiał przejść kilka operacji. Na szczęście postrzał nie okazał się śmiertelny i w chwili obecnej jego życiu już nic nie grozi.

d4jf501

Przeczytajcie też: Dwa ciała w kamienicy na Saskiej Kępie. Były minister PRL poddał się eutanazji?

d4jf501

Podziel się opinią

Share
d4jf501
d4jf501