Trwa ładowanie...
dj6b3r0

Będziemy świętować dłużej. Nocny Market czynny również w czwartki!

"Dla wszystkich tych, którzy od wczesnych śniadań wolą leniwe kolacje".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będziemy świętować dłużej. Nocny Market czynny również w czwartki!
dj6b3r0

Do tej pory Nocny Market działał w piątki, soboty i niedziele. Jednak duża popularność tego miejsca zachęciła organizatorów do wydłużenia świętowania o jeden dzień. Od 1 czerwca Nocny Targ będzie otwarty również w czwartki!

Organizatorzy Nocnego Marketu zafascynowali się azjatyckimi nocnymi targami z jedzeniem i postanowili stworzyć ich warszawski odpowiednik. W ten sposób powstał Nocny Market.

Mieści się on na opuszczonych peronach nieczynnego dworca Warszawa Główna. Po zimowej przerwie targ wrócił w kwietniu po raz drugi na ul. Towarową 3. Do tej pory kulinarny targ działał w piątki i soboty od 17:00 do 1:00 oraz w niedziele od 16:00 do 23:00. Teraz będzie otwarte także w czwartki - od 17:00 do północy.

dj6b3r0

Dla kogo jest Nocny Targ?

„Dla wszystkich tych, którzy od wczesnych śniadań wolą leniwe kolacje. Dla miłośników różnorodnych kulinarnych doznań, lokalnych produktów i kuchni z całego świata. Dla tych, którzy najlepiej odpoczywają na świeżym powietrzu i odżywają w świetle księżyca" - zachęcają organizatorzy Nocnego Marketu.

Nowością w tegorocznej edycji, jak informuje wyborcza.pl, są „ministoiska z kuchnią azjatycką, prowadzone przez właścicieli knajpek działających na co dzień na giełdzie w Wólce Kosowskiej oraz przy ul. Bakalarskiej“. Na targu każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można kupić np. pizzę, lody, gofry, napić się drinka, wina lub piwa i odpocząć przy muzyce.

Przeczytaj też: Ruszył proces mężczyzn, którzy planowali zamach na komisariat we Włochach. Przed sądem pikieta: "Stop represjom!"

dj6b3r0

Podziel się opinią

Share
dj6b3r0
dj6b3r0