Trwa ładowanie...
d4516jw

Bemowo rozda 500 biletów na “Inter Cars Motor Show”!

Jak zdobyć wejściówkę? Przeczytajcie! [WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bemowo rozda 500 biletów na “Inter Cars Motor Show”!
d4516jw

Już 6 i 7 września na Lotnisku Bemowo odbędzie się wyjątkowa impreza dla fanów motoryzacji – targi Inter Cars Motor Show. W czasie widowiska będzie można zobaczyć m.in. pokazy driftu, akrobacje motocyklowe, wyścigi dragsterów i podniebny FMX. Ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Blisko dwustu wystawców z całego świata. Setki tysięcy produktów, a także Motor Show oraz Nocne Motor Show. Tak w skrócie wyglądać będą 14 Targi Inter Cars SA, które 6 i 7 września bieżącego roku odbędą się na warszawskim Lotnisku Bemowo.

Podczas imprezy kibice zobaczą czołowych kierowców polskiego motor sportu takich jak Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj i Michał Kościuszko. Będą m.in. pokazy stuntu, driftu ciągnikami siodłowymi, akrobacje motocyklowe, rallycross czy wyścigi dragsterów. W sobotni wieczór odbędzie się Nocne Motor Show, któremu towarzyszyć będą efekty świetlne i pirotechniczne.
Największą atrakcją będzie bicie rekordu Guinessa w paleniu gumy. Do tej próby stanie blisko 100 samochodów.
Szczegółowy program możecie znaleźć na zdjęciu poniżej.

Dla osób zameldowanych lub rozliczających się z podatku na Bemowie, Urząd Dzielnicy ma niespodziankę – 500 pojedynczych wejściówek na wydarzenie.

d4516jw

Jak ją zdobyć?Każdy kto chce otrzymać wejściówkę na widowisko powinien wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej bilety.bemowo.waw.pl. - Do rozdania jest 500 biletów, a o przyznaniu wejściówki decyduje kolejność zgłoszeń – mówi Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Dzielnicy Bemowo.

Powalczyć można o 100 biletów na Nocne Motor Show, 200 biletów ważnych w dniu 6 września 2014 r. oraz 200 biletów ważnych w dniu 7 września 2014 r.

Wejściówki otrzymać mogą jedynie osoby zameldowane lub płacące podatki na Bemowie. Formularz dostępny będzie od piątku 29 sierpnia od godz. 12.00.

Zobaczcie zwiastun widowiska!

d4516jw

Podziel się opinią

Share

d4516jw

d4516jw