Bemowo rozdaje mieszkańcom choinki!

Do rozdania jest 1000 świątecznych drzewek
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bemowo rozdaje mieszkańcom choinki!

Dzielnica Bemowo ma miłą niespodziankę dla osób zameldowanych lub płacących podatki w dzielnicy. 1000 pierwszych osób otrzyma jodłę kaukaską w ramach akcji „Choinka pod choinkę 2014”.

Przeczytajcie też: Przynieś elektrośmieci, odbierz drzewko świąteczne!

- Chcemy w ten sposób podziękować tym mieszkańcom, którzy wykazują się swoistym lokalnym patriotyzmem i rozliczają się z podatków na Bemowie - mówi Wawalove.pl Adam Łossan, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

Aby otrzymać drzewko wystarczy 15 grudnia punktualnie o godz. 12:00 wypełnić specjalny formularz, który będzie dostępny na stronie internetowej choinka.bemowo.waw.pl – Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, a choinkę otrzyma pierwszych 1000 osób, które wypełnią formularz i spełniają kryteria dotyczące meldunku lub podatków – informuje nas Wawalove.pl Adam Łossan.

Choinki będą do odebrania w sobotę 20 grudnia na parkingu przy bemowskim Ratuszu w godz. 10:00 – 13:30. Drzewka wydawane będą na podstawie dokumentu tożsamości. Aby uniknąć tłumów i niepotrzebnego zamieszania osoby, którym uda się wygrać choinkę otrzymają potwierdzającego maila z godziną odbioru.

Powodzenia, bemowianie!

Przeczytajcie też:  Świąteczny Jarmark Różności na Bemowie

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.