Trwa ładowanie...

Bemowo zakupi pierwszoklasistom wyprawki szkolne

W sumie dzielnica zakupi 1620 zestawów, na ten cel przeznaczy ok. 100 tys. zł

Bemowo zakupi pierwszoklasistom wyprawki szkolne
d3fz3uf
d3fz3uf

Wszystkie dzieci, które w tym roku rozpoczną naukę w pierwszych klasach bemowskich szkół podstawowych czeka nie lada niespodzianka. Dzielnica Bemowo po raz pierwszy w swojej 20-letniej historii ufunduje im wyprawki szkolne. W sumie dzielnica zakupi 1620 zestawów. W każdym z nich znajdzie się 19 najbardziej potrzebnych artykułów szkolnych takich jak m.in.: farby, bloki rysunkowe i techniczne, kredki, ołówek, temperówka, pastele, klej czy nożyczki.

Mamy nadzieję, że te drobne upominki z okazji rozpoczęcia nauki ucieszą naszych najmłodszych mieszkańców, a także odciążą budżet domowy rodziców - mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz dzielnicy Bemowo. Pomysł wyszedł ze strony radnych dzielnicy Bemowo. Obecnie dobiegają końca procedury związane z rozstrzygnięciem postępowania przetargowego.

Dystrybucja wyprawek rozpocznie się w na początku września. Chcemy w proces rozdawania wyprawek włączyć dyrektorów szkół. Rodzice nie będą musieli więc nigdzie chodzić i dopominać się o zakupione przez nas przybory szkolne. Wszystko zostanie załatwione szybko i sprawnie w poszczególnych szkołach – zapewnia Strzałkowski.

Dzielnica na ten cel przeznaczy ok. 100 tys. zł. Niewykluczone, że zakup wyprawek na stałe wpisze się w politykę dzielnicy.

d3fz3uf
d3fz3uf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fz3uf