Trwa ładowanie...

Bestialskie zabójstwo. Jest list gończy za Kajetanem Poznańskim

Mężczyzna jest podejrzany o zamordowanie kobiety na Żoliborzu.

Bestialskie zabójstwo. Jest list gończy za Kajetanem Poznańskim
d48iaqo
d48iaqo

30-letni Kajetan Poznański jest podejrzewany o zabójstwo, do którego doszło 3 lutego 2016 r. w Warszawie. W jednym z mieszkań przy ulicy Potockiej odnaleziono zwłoki młodej kobiety. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wydała list gończy za poszukiwanym.

Do tej pory ustalono, że po dokonaniu zabójstwa podejrzany odciął głowę ofiary, poćwiartował ciało i przewiózł je do wynajmowanego przez siebie mieszkania przy ul. Potockiej. Tam je podpalił. Gdy strażacy dotarli na miejsce, dokonali makabrycznego odkrycia. - W jednym z pokoi ujawniono nadpalony tułów kobiety zapakowany w torbę podróżną. Głowę ujawniono w plecaku znajdującym się w pobliżu zwłok - mówił rzecznik prokuratury. W czwartek policja opublikowała zdjęcia 30-latka z informacją, że "może mieć związek ze sprawą". W piątek prokuratura złożyła wniosek o tymczasowy areszt dla Kajetana Poznańskiego, co jest warunkiem wystawienia listu gończego. 30-latkowi postawiono również zarzut zabójstwa. Dochodzenie w sprawie doprowadzenia podejrzanego przejęła warszawska Prokuratura Okręgowa.

Poszukiwany Kajetan Poznański ma około 180 - 185 cm wzrostu, ciemną karnację i szczupłą sylwetkę. Może nosić okulary. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mają informację o miejscu pobytu poszukiwanego lub widziały widoczną na zdjęciach osobę od dnia 3 lutego 2016 r. do chwili obecnej o kontakt pod numerami telefonów 22 603-65-59, 22 603-63-52 oraz 997 i 112 lub z najbliższą jednostką Policji. Prokuratura podkreśla, że mężczyzna mógł wyjechać z Polski.

d48iaqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48iaqo