Trwa ładowanie...
d2du1sp

Bezpłatna komunikacja miejska w dniu Finału WOŚP!

- Rada miasta podjęła taką decyzję prawie jednogłośnie - powiedział w rozmowie z Wawalove.pl Jarosław Szostakowski, szef klubu PO
Share
Bezpłatna komunikacja miejska w dniu Finału WOŚP!
d2du1sp

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. Podobnie będzie w 2015 roku - finał odbędzie się w niedzielę 11 stycznia.

Przeczytajcie też: Salony fryzjerskie zagrają razem z WOŚP

23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany zostanie w tym roku dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

d2du1sp

Darmowa komunikacja miejska specjalnie dla wolontariuszy

Rada Miasta st. Warszawy podjęła decyzję, że wolontariusze Pokojowego Patrolu oraz kwestujący na terenie Warszawy będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej (w obrębie I strefy biletowej) w dniu 23. Finału WOŚP. Dokumentem uprawniającym do ww. przejazdów będzie finałowy identyfikator.

- Rada miasta podjęła taką decyzję prawie jednogłośnie -* powiedział w rozmowie z Wawalove.pl Jarosław Szostakowski, szef klubu PO.* - Finał WOŚP to największa w Warszawie jednorazowa zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. Za środki zebrane podczas tej akcji zakupiono sprzęt również dla warszawskich placówek medycznych, za co w zeszłym roku Jerzy Owsiak został wyróżniony tytułem Honorowego Obywatela Warszawy. Uznaliśmy, że wolontariusze WOŚP powinny mieć możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej bezpłatnie w dniu tej akcji.

Przeczytajcie też: Owsiak, Olszewski i Szostek honorowymi obywatelami Warszawy

d2du1sp

Podziel się opinią

Share
d2du1sp
d2du1sp