Trwa ładowanie...

Biblioteka Uniwersytecka otworzyła Buwialnię

To specjalna oferta dla rodziców, którzy z dziećmi chcą wybrać się do BUW-u

Biblioteka Uniwersytecka otworzyła Buwialnię
d1jo9j0
d1jo9j0

Od wczoraj w bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego ruszyła Buwialnia. To specjalny projekt tworzący strefę dla rodziców, którzy chcą korzystać z zasobów biblioteki i jednocześnie mieć dzieci na oku.

Buwialnia znajduje się na pierwszym poziomie BUW-u , w sali nr 143. Zlokalizowana jest tuż obok windy, dlatego rodzicie bez problemów mogą dotrzeć tam z wózkami. Wydzielona przestrzeń jest wygłuszona, dlatego osoby korzystające z biblioteki wraz z dziećmi będą mogły uczyć się i pracować z księgozbiorem z przestrzeni wolnego dostępu, a ich pociechy zajmą się książkami i zabawkami zgromadzonymi w czytelni.

W kąciku znajdują się maty, szafki na zabawki, stolik dla dzieci i krzesełka. Rodzice mają do dyspozycji cztery stoły. Przy jednym z nich jest komputer, na którym można zajrzeć do katalogu biblioteki. Wydzielona została również strefa higieniczna z przewijakiem i krzesłem do karmienia.__

Buwialnia będzie czynna w godzinach pracy biblioteki czyli od poniedziałku do piątku w godz. 9-21, w sobotę w godz. 12-19 i w niedzielę w godz. 15-20.

d1jo9j0
d1jo9j0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jo9j0