Trwa ładowanie...

Bieg Inauguracyjny Parkrun Warszawa-Bródno

Biegacze, to coś dla Was! Do Pragi Południe, Ursynowa i Żoliborza dołącza kolejna dzielnica

Bieg Inauguracyjny Parkrun Warszawa-Bródno
d2qqdyd
d2qqdyd

Wszystkim fanom biegania polecamy cykliczną imprezę, która stale odbywa się w Pradze Południe, Ursynowie oraz na Żoliborzu. Parkrun to bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok. 4 października ruszy także na Bródnie.

Od tego momentu bieg będzie odbywał się cyklicznie w każdą sobotę o 9:00 rano w Parku Bródnowskim. Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny, a do tego będzie można otrzymać nagrody ufundowane przez sponsora.

Aby wziąć udział w biegu, należy się zarejestrować na stronie www.parkrun.pl , następnie wydrukować i zabrać ze sobą na bieg indywidualny kod uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.

d2qqdyd

Parkrun to oddolna inicjatywa stworzona przez biegaczy dla biegaczy. Oprócz udziału w biegach i przestrzeganiu powyższych zasad, uczestnicy proszeni są o udział w charakterze wolontariuszy i pomocy przy organizacji biegów. Wolontariat w parkrun pozwala na utrzymanie niekomercyjnego charakteru inicjatywy oraz umożliwia organizację bezpłatnych biegów.

Do udziału w parkrun organizatorzy zachecają wszystkich, w tym rodziców biegających ze swoimi dziećmi, również w wózkach, jak i biegaczy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi!

d2qqdyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qqdyd