Trwa ładowanie...

Bieg Łosia - bieganie po Puszczy Kampinoskiej!

Zawodnicy staną na starcie w sobotę 10 maja

Bieg Łosia - bieganie po Puszczy Kampinoskiej!
d3nfvt1
d3nfvt1

Bieg Łosia to bieg typu trailrunning o umiarkowanym poziomie trudności. Skierowany jest do wszystkich miłośników sportu i amatorów biegania w terenie, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Niewątpliwą atrakcją zawodów jest niezwykła przyroda Kampinoskiego Parku Narodowego.

Czytaj również: Za darmo: Biegaj z królem!

Trasa wynosi ok. 17 km i biegnie po leśnych ścieżkach, piachach i szutrach, gdzie na co dzień przy odrobinie szczęścia można spotkać łosie. Meta i start biegu zostaną umiejscowione w Dziekanowie Leśnym. Organizator wyznaczył limit czasu, który wynosi 3 godziny.

Zapisy na Bieg Łosia rozpoczęły się na początku kwietnia. Limit miejsc został zwiększony w stosunku do poprzedniej edycji i wynosi 450 osób.

d3nfvt1

Chcąc wystartować należy zapoznać się z regulaminem biegu jak i Kampinoskiego Parku Narodowego oraz zarejestrować na stronie: zapisz-sie.pl/bieg-losia.html . Każdy zapisany uczestnik otrzyma pakiet, w którego skład wchodzi m.in.: numer startowy, 4 agrafki, kupon żywieniowy (do wykorzystania po biegu ), schemat trasy. Wpisowe wynosi 40zł, w dniu imprezy 50 zł (jesli będą wolne miejsca)

Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Ekobiegi, a głównym sponsorem już po raz drugi została marka Merrell.

d3nfvt1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nfvt1