Trwa ładowanie...

Biegnij i zakręć wąsa

To będzie 24. edycja Biegu Niepodległości. Zapisy już tylko na listę rezerwową

Biegnij i zakręć wąsa
d3sog36

To rekordowa edycja Biegu Niepodległości. Już po pierwszych 24 godzinach od uruchomienia zapisów internetowych do XXIV Biegu Niepodległości, zarejestrowało się aż 6107 osób. Jest to prawie 72% wszystkich dostępnych pakietów.

Twarzą tegorocznej edycji Biegu ponownie został Jaś Mela, polarnik, założyciel Fundacji Poza Horyzonty, która pomaga osobom niepełnosprawnym. Założyciel Fundacji wraz z firmą Amway Polska przeprowadzą na biegu akcję charytatywną - Amway Polska przekaże 2 zł za każdą osobę, która weźmie udział w Biegu Niepodległości na rzecz Fundacji.

Podczas XXIV Biegu Niepodległości każdy może wziąć udział w nietypowej zabawie. Uczestnicy, który pojawią się na Biegu z wąsem (własnym lub doklejonym) i zostaną sfotografowani mają szansę wygrać profesjonalny pulsometr z systemem GPS. Galeria zdjęć osób, które zaangażowały się w zabawę będzie opublikowana na stronie www.wosir.waw.pl i na profilu Zabiegaj o Pamięć.

d3sog36

A dzień przed biegiem można wziąć udział w spotkaniu szkoleniowym z Radkiem Dudyczem - Mistrzem Polski w maratonie 2009 i 2010. Temat i plan spotkania: „Trenować do maratonu - ale jak?”. Więcej
Partnerem akcji jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Zawodnicy wystartują 11 listopada o godz. 11.11 u zbiegu ul. Stawki i al. Jana Pawła II. Trasa będzie przebiegać: al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi i ul. Chałubińskiego do al. Niepodległości. Następnie powrót drugą stroną al. Jana Pawła II do mety.

*Więcej: wosir.waw.pl *

d3sog36
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sog36