Trwa ładowanie...

Biegnij i zakręć wąsa

To będzie 24. edycja Biegu Niepodległości. Zapisy już tylko na listę rezerwową

Biegnij i zakręć wąsa
d24p5y4
d24p5y4

To rekordowa edycja Biegu Niepodległości. Już po pierwszych 24 godzinach od uruchomienia zapisów internetowych do XXIV Biegu Niepodległości, zarejestrowało się aż 6107 osób. Jest to prawie 72% wszystkich dostępnych pakietów.

Twarzą tegorocznej edycji Biegu ponownie został Jaś Mela, polarnik, założyciel Fundacji Poza Horyzonty, która pomaga osobom niepełnosprawnym. Założyciel Fundacji wraz z firmą Amway Polska przeprowadzą na biegu akcję charytatywną - Amway Polska przekaże 2 zł za każdą osobę, która weźmie udział w Biegu Niepodległości na rzecz Fundacji.

Podczas XXIV Biegu Niepodległości każdy może wziąć udział w nietypowej zabawie. Uczestnicy, który pojawią się na Biegu z wąsem (własnym lub doklejonym) i zostaną sfotografowani mają szansę wygrać profesjonalny pulsometr z systemem GPS. Galeria zdjęć osób, które zaangażowały się w zabawę będzie opublikowana na stronie www.wosir.waw.pl i na profilu Zabiegaj o Pamięć.

d24p5y4

A dzień przed biegiem można wziąć udział w spotkaniu szkoleniowym z Radkiem Dudyczem - Mistrzem Polski w maratonie 2009 i 2010. Temat i plan spotkania: „Trenować do maratonu - ale jak?”. Więcej
Partnerem akcji jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Zawodnicy wystartują 11 listopada o godz. 11.11 u zbiegu ul. Stawki i al. Jana Pawła II. Trasa będzie przebiegać: al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi i ul. Chałubińskiego do al. Niepodległości. Następnie powrót drugą stroną al. Jana Pawła II do mety.

*Więcej: wosir.waw.pl *

d24p5y4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24p5y4