Trwa ładowanie...

Bilet warszawski IC

Bilet pozwoli pasażerom pociągów na korzystanie przez 60 minut ze wszystkich środków stołecznej komunikacji miejskiej na terenie 1. strefy biletowej

Bilet warszawski IC
dp8hxee
dp8hxee

Wspólna oferta ZTM i PKP Intercity rusza już 25 października! Bilet pozwoli pasażerom pociągów na korzystanie przez 60 minut ze wszystkich środków stołecznej komunikacji miejskiej na terenie 1. strefy biletowej. Pasażer sam określi czas przejazdu. Będzie mógł skorzystać z tej opcji tylko w dniu podróży, przed wyjazdem ze stolicy lub po przyjeździe do niej.

Bilet warszawski IC będzie znaczącym ułatwieniem dla osób podróżujących do i z Warszawy pociągami PKP Intercity. W dniu podróży, na dworcu lub w drodze do niego nie trzeba już będzie szukać biletomatów ani kiosków aby kupić bilet ZTM - będzie można od razu udać się do wybranego autobusu, tramwaju, metra lub wsiąść do pociągu SKM. Pasażer będzie musiał tylko wpisać na bilecie godzinę rozpoczęcia przejazdu środkiem komunikacji miejskiej. Należy to zrobić tuż przed lub natychmiast po wejściu do pojazdu ZTM. Bilet będzie nieważny, jeśli pasażer nie wpisze godziny lub wpisze ją dopiero po rozpoczęciu podróży komunikacją miejską.

Zintegrowany bilet ważny w pociągach Express InterCity, Express i TLK oraz w stołecznej komunikacji miejskiej, będzie można kupić w kasach biletowych prowadzących sprzedaż biletów na pociągi spółki PKP Intercity lub w pociągu spółki u konduktora.

- Na takim rozwiązaniu skorzystają pasażerowie, którzy oszczędzą czas i pieniądze. Dzięki Biletowi warszawskiemu IC podróżni przyjeżdzający i odjeżdżający ze stolicy naszymi pociągami nie będą musieli kupować żadnych dodatkowych biletów. Aby dojechać do miejsca przeznaczenia wystarczy im Bilet warszawski – mówi Janusz Malinowski, prezes zarządu spółki Intercity.

- Znów ułatwiamy pasażerom pociągów dalekobieżnych podróżowanie po stolicy. To już drugie tego typu porozumienie zawarte z przewoźnikiem kolejowym. Bardzo cieszymy się z tego, że na wprowadzenie tej usługi zdecydowała się spółka PKP Intercity – stwierdza Leszek Ruta, dyrektor ZTM.

Usługa będzie dostępna w sprzedaży od 25 października br.
Na cenę Biletu warszawskiego IC składać się będzie cena za przejazd pociągiem PKP Intercity w relacji do/z Warszawy oraz opłata zryczałtowana za przejazd środkami komunikacji miejskiej.
dp8hxee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp8hxee