Trwa ładowanie...

Bilety na Finał Ligi Europy na Narodowym. Znamy ceny

Mecz finałowy odbędzie się 27 maja

Bilety na Finał Ligi Europy na Narodowym. Znamy ceny
d117uq4

Jak niedawno informowaliśmy, w 2015 r. finał Ligi Europejskiej odbędzie się na Stadionie Narodowym . Taką decyzję podjął w maju 2013 roku obradujący w Londynie Komitet Wykonawczy UEFA.

- Nie muszę chyba mówić, jak ważna i prestiżowa jest to impreza sportowa, która jest promocją Polskiego Związku Piłki Nożnej, miasta Warszawy, naszego kraju, naszej społeczności i kultury narodowej. Żeby dostać możliwość organizacji takich rozgrywek, jak finał Ligi Europejskiej 2015, trzeba mieć wielkie zaufanie wśród kierowniczych gremiów UEFA. Tym bardziej, że niedawno organizowaliśmy mistrzostwa Europy. A trzy lata po Euro 2012 będziemy mieli finał Ligi Europejskiej – powiedział PZPN-owi przy tej okazji prezes Boniek.

Mecz finałowy odbędzie się 27 maja o godz. 20.45. Ruszyła już sprzedaż biletów. Można je kupić na stronie www.uefa.com . Dostępne będą do 25 marca 2015 (do godz. 12.00). Do sprzedaży publicznej trafiło około 30 tys. biletów na tzw. sektory neutralne, w trochę inny sposób mają być bilety dla kibiców drużyn finalistów - będą dostępne z osobnej puli. Pojedyncza osoba może aplikować o maksymalnie dwa bilety na mecz na Narodowym .

d117uq4

Ceny:
Kategoria 1: €130 - centralne miejsca na bocznych trybunach
Kategoria 2: €90 - miejsca w rogach Narodowego
Kategoria 3: €65 - miejsca za bramkami
Kategoria 4: €40 - miejsca za bramkami (wyższe trybuny)
Osoby na wózkach: €40 (wspólnie z opiekunem)
Pakiet rodzinny: €80 (1 osoba dorosła plus 1 dziecko w wieku poniżej 14 lat)

Przeczytajcie też: Manifa już w tę niedzielę

d117uq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d117uq4