Trwa ładowanie...

Bójka dziewcząt w tramwaju. Szokujące wideo

Awantura na Grochowie. Brak reakcji pasażerów

Bójka dziewcząt w tramwaju. Szokujące wideo
d1flhwa
d1flhwa

Awantura w jednym ze stołecznych tramwajów. Na nagraniu, które ktoś wrzucił do sieci, grupka nastolatek urządza sobie regularną bójkę. Ludzie w tramwaju, zamiast zareagować, nagrywają zdarzenie.

Na filmie widzimy, jak w jednym z pojazdów komunikacji miejskiej dwie grupki agresywnych dziewcząt walczą ze sobą. Padają wulgarne słowa, w ruch idą pięści i nogi. Z filmu wynika, że bójka rozpoczęła się się po zwróceniu uwagi, by jedna z dziewczyn zachowywała się trochę ciszej. Do tej sytuacji doszło z poniedziałku na wtorek na Grochowie. Najmniej popisali się dorośli, jadący z awanturującymi się dziewczynami. Zamiast zareagować, woleli siedzieć bezczynnie lub nagrywać zdarzenie.

Spółka Tramwaje Warszawskie przekazała już nagrania z monitoringu mundurowym, która wczęła już wstępne postępowanie. - Chodzi o art. 158 kodeksu karnego dotyczący bójki i pobicia, jednak ta kwalifikacja może się jeszcze zmienić - powiedział WawaLove.pl Robert Opas ze stołecznej policji . - Niestety, nikt jeszcze nie złożył także formalnego zawiadomienia o zaistniałej sytuacji - podkreślił Opas. Funkcjonariusz dodał, że policja prosi o pomoc ewentualnych świadków zdarzenia.

Zobaczcie!(Uwaga! W nagraniu pojawiają się liczne wulgaryzmy)* *

d1flhwa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1flhwa