Bójka w centrum miasta. Mężczyzna zaatakował obywatela Kataru

Kolejny rasistowski atak w Warszawie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bójka w centrum miasta. Mężczyzna zaatakował obywatela Kataru

Młody mężczyzna zaczepił w centrum stolicy obywatela Kataru. Po chwili uderzył obcokrajowca pięścią w twarz. Bijących się mężczyzn rozdzielili strażnicy miejscy.

Strażnicy miejscy patrolujący w sobotę plac Defilad usłyszeli krzyk kobiety. Zainterweniowali - na miejscu zobaczyli dwóch bijących się na chodniku mężczyzn. 

Funkcjonariusze rozdzielili mężczyzn i wylegitymowali ich. Jednym z nich był 43-letni obywatel Kataru, drugi 25-letnim mieszkańcem stolicy. Obcokrajowiec wytłumaczył funkcjonariuszom, że został poproszony o papierosa. Gdy odmówił, młody mężczyzna powiedział, aby jego towarzyszka zdjęła nakrycie głowy. Obywatel Kataru próbował wraz żoną oddalić się. Wtedy młody mężczyzna uderzył go pięścią w twarz. Doszło do bójki.

25-latek nie przyznawał się do sprowokowania bójki. Na miejsce wezwano patrol policji. W trakcie oczekiwania na przyjazd policjantów 25-latek próbował uciec, ale strażnicy miejscy mu to udaremnili. Wszyscy uczestnicy zajścia zostali przewiezieni do Komendy Rejonowej Policji przy ul. Wilczej.

Źródło: Straż Miejska Warszawa

Przeczytajcie również:  Afera reprywatyzacyjna. Kolejna dymisja w stołecznej adwokaturze

 

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.