Trwa ładowanie...

Bookcrossing podbija stolicę!

Darmowe książki czekają na nowych czytelników! Gdzie można je "zgarnąć" w stolicy? Sprawdźcie listę miejsc!

Bookcrossing podbija stolicę!
d4j9ky5
d4j9ky5

Książki za darmo? Czemu nie! Weź książkę i oddaj ją, gdzie chcesz. Wtedy będzie mógł przeczytać ją ktoś inny. Właśnie tak działa idea bookcrossingu.

W Warszawie jest wiele miejsc, w których można "zgarnąć" książkę. Bookcrossing działa już w środkach komunikacji miejskiej, na dworcach , w pubach i kawiarniach.

Aby wypożyczyć książkę należy wziąć ją sobie z darmowej półki wyszukanej na stronie bookcrossing.pl W Warszawie jest ich ponad trzysta, np. szatnia Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej czy winda w budynku Neptun na Domaniewskiej. Darmowych książek można szukać również na Dworcu Centralnym czy Wschodnim, w Galerii Kordegarda (ta zaprasza na cykliczną wymianę książek) i mokotowskiej kawiarni Chwila Moment.

Najbliższa taka akcja już 31 sierpnia! Biblioteka Publiczna im. Księdza Jana Twardowskiego w dzielnicy Praga Północ zaprasza na wymianę książek. Kiedy? Od 12.00 do 17.00 w Parku Praskim. W okolicach muszli koncertowej biblioteka będzie miała swój namiot, w którym będzie można wymienić swoje książki na inne.

Obecnie w Polsce krąży około 175 tys. książek, ta liczba stale rośnie.

Chcesz przygarnąć książkę? Zajrzyj do któregoś z tych miejsc:

Dworzec Centralny,
Dworzec Wschodni,
Kino Relax,
Cafe Karma,
Spiskowcy Rozkoszy,
CH Targówek,
Biblioteka na Koszykowej,
Kino Muranów,
Kino Iluzjon,
Teatr Studio.

d4j9ky5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j9ky5