Trwa ładowanie...

Boot Camp - trening żołnierzy amerykańskiej armii dla wszystkich

Zapisy już ruszyły!

Boot Camp - trening żołnierzy amerykańskiej armii dla wszystkich
d41njym
d41njym

Grupowe ćwiczenia na świeżym powietrzu, które pomagają w pracy nad wytrzymałością, odpornością i odpowiednią motoryką – to najprostsza definicja Boot Campu. Dyscyplina wywodzi się od treningu rekrutów w amerykańskiej armii. Pozwala szybko spalić kalorie, popracować nad sylwetką, a przy tym świetnie spędzić czas w towarzystwie innych ćwiczących.

Trening, który odbędzie się w sobotę 25 października o godz. 11:00, jest otwarty dla wszystkich chętnych, a zostanie poprowadzony przez profesjonalnych instruktorów tej dyscypliny z grupy Boot Camp Polska. Trenerzy, zależnie od stopnia zaawansowania uczestników, poprowadzą tradycyjny trening Boot Camp, wersję light dla osób, które miały dłuższą przerwę od sportu lub hard dla zwolenników solidnego wycisku, którzy mogą pochwalić się dobrą kondycją.

Rejestracja na październikowe spotkanie rozpoczęła się 13.10.2014. Zgłoszenia należy wysyłać na adres treningi@merrell.com.pl podając imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz informację o uprawianych sportach. Przewidywany limit uczestników treningu to 35 osób.

d41njym
d41njym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41njym