Trwa ładowanie...
d2qpfer

Brak wody w części Rembertowa. Podstawiono beczkowozy

Na terenie części Rembertowa nie ma wody. Uszkodzeniu uległa magistrala wodociągowa na ul. Marsa. Na czas naprawy MPWiK podstawiło osiem beczkowozów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa, awaria magistrali wodociągowej fot. Marcin Obara
Warszawa, awaria magistrali wodociągowej fot. Marcin Obara (PAP)
d2qpfer

Do uszkodzenia magistrali wodociągowej o średnicy 40 cm, na głębokości 2,5-3 m doszło w środę w godzinach przedpołudniowych. Usterka znajduje się na wysokości ul. Marsa 80, w bezpośrednim sąsiedztwie jednostki wojskowej.

Na miejscu są pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, którzy zabezpieczyli teren i usuwają awarię. Występują utrudnienia w ruchu samochodowym. Ruch w tym miejscu prowadzony jest wahadłowo. „Szacujemy, że prace mogą potrwać od 16 do 24 godzin. Nasza ekipa pracuje nad usunięciem awarii. Na razie dokopujemy się do miejsca awarii” – powiedział Wawalove rzecznik prasowy MPWiK Marek Smółka.

Dla mieszkańców zostało podstawionych osiem beczkowozów z wodą. Stoją na ul. Gen. Montera Chruściela przy Urzędzie Dzielnicy Rembertów, al. Komandosów przy kościele, ul. Dwóch Mieczy przy przedszkolu, ul. Kordiana 7/11 obok przedszkola, ul. Paderewskiego 45, ul. Ilskiego 10 przy sklepie Groszek, ul. Gen. Montera Chruściela 39A i ul. Dowódców 13.

Rzecznik przeprosił mieszkańców za utrudnienia i zaznaczył, że awaria będzie usunięta najszybciej, jak się da. „Będziemy też co jakiś czas sprawdzać, czy beczkowozy są pełne. To będzie zależało od tego, jak chętnie mieszkańcy będą korzystać z beczkowozów” – dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer