Trwa ładowanie...
d1drqev

Broń, amunicja i 50 kg materiałów wybuchowych. CBŚP zatrzymało 21-latka

Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Broń, amunicja i 50 kg materiałów wybuchowych. CBŚP zatrzymało 21-latka
d1drqev

Amunicję, materiały wybuchowe i różnego rodzaju broń ukrytą w specjalnych skrytkach, zabezpieczyli policjanci CBŚP w gminie Belsk Duży (pow. grójecki). Zatrzymano 21-letniego Damiana S., który prawdopodobnie usłyszy zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grójcu.

Policjanci CBŚP w Radomiu otrzymali informację, że jeden z mieszkańców powiatu grójeckiego gromadzi broń. W zabudowaniach mieszkalnych, gospodarczych i specjalnych skrytkach znaleziono materiały wybuchowe, amunicję i broń.

Funkcjonariusze zabezpieczyli: 19 sztuk amunicji przeciwlotniczej, 1235 amunicji do broni palnej, 8 granatów przeciwpiechotnych, 200 gramów prochu, karabin i pistolet Mauser, CKM, 2 rewolwery, broń pneumatyczną, 12 elementów broni palnej i 23 zapalniki. Ponadto na działce rolnej i w lesie, w specjalnych skrytkach ziemnych funkcjonariusze znaleźli 73 granaty moździerzowe i 6 pocisków artyleryjskich wypełnionych 50 kilogramami materiału wybuchowego.

d1drqev

Wezwano saperów, którzy zabezpieczyli materiały.

*Przeczytaj też: *

d1drqev

Podziel się opinią

Share
d1drqev
d1drqev