Trwa ładowanie...

Brutalna bójka młodzieży z ochroną sklepu. 5 osób usłyszało zarzuty

Policjanci zabezpieczyli m.in. baton, czyli metalową pałki teleskopową oraz kastet.

Brutalna bójka młodzieży z ochroną sklepu. 5 osób usłyszało zarzuty
d2d0saf
d2d0saf

Nawet 3 lata pozbawienia wolności grozi pięciu mężczyznom, w wieku od 19 do 21 lat, zatrzymanych w związku z pobiciem pracownika ochrony jednego z centrów handlowych w Warszawie. Właśnie usłyszeli zarzuty - poinformowała w środę Komenda Stołeczna Policji.

Do brutalnej bójki pomiędzy młodzieżą o ochroną sklepu doszło w niedzielę . Z ustaleń policji wynika, że wszystko zaczęło się od sprzeczki pomiędzy jednym z mężczyzn a pracownikiem ochrony, który próbował go wyprosić z galerii handlowej. - Mężczyzna wyjął w pewnym momencie z kieszeni pałkę teleskopową i uderzył nią w szybę drzwi, doprowadzając do jej stłuczenia. Chwilę później między tymi samymi mężczyznami doszło do szarpaniny, która przerodziła się w bójkę i przeniosła na zewnątrz. W bójce uczestniczyły także inne osoby znajdujące się przed galerią, jak i pozostali pracownicy ochrony - relacjonują policjanci.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 5 najbardziej agresywnych osób w tym mężczyznę, który uszkodził drzwi. Policjanci zabezpieczyli także dwa przedmioty - tzw. baton, czyli metalową pałkę teleskopową oraz kastet.

Dzięki analizie nagrań z kamer monitoringu policjanci zatrzymali następnego dnia kolejne dwie osoby mające związek z tą sprawą. To chłopak i dziewczyna, rodzeństwo w wieku 15 i 16 lat. - Policjanci nadal analizują nagrania z monitoringu, aby ustalić tożsamość pozostałych osób biorących udział w tym zdarzeniu, zatrzymać i postawić im zarzuty - podkreślają mundurowi.

d2d0saf

Patrykowi W., Oskarowi W., Damianowi P., Dariuszowi S. i Kamilowi C. za pobicie może teraz grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

d2d0saf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d0saf