Brutalne pobicie w Warszawie. "Przewrócili ich na ziemię i kopali po całym ciele"

Mężczyźni byli pod wpływem alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brutalne pobicie w Warszawie. "Przewrócili ich na ziemię i kopali po całym ciele"

Trzej nastolatkowie brutalnie pobili dwóch mężczyzn na warszawskiej Woli. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawcy zaatakowali pokrzywdzonych, przewrócili ich na ziemię i kopali po całym ciele. Reakcja policjantów zapobiegła dalszej tragedii. W chwili zatrzymania napastnicy byli pod wpływem alkoholu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

Po północy policjanci z wolskiej komendy spostrzegli na ulicy trzech napastników kopiących dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze natychmiast interweniowali. Szybko rozdzielili agresorów, którzy byli pod wpływem alkoholu. Z wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzeni oczekując na taksówkę, zostali zaczepieni przez trzech mężczyzn. Po krótkiej rozmowie napastnicy rzucili się na nich, przewrócili na ziemię i kopali po całym ciele.

18-letni Daniel G. 18-letni Marcin K. i 19-letni Kacper K. zostali zatrzymani. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyźni byli pod wpływem alkoholu i mieli od pół do dwóch promili alkoholu w organizmie.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutu pobicia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też:  Bilety sprawdzą prywatni kontrolerzy. Nowość w komunikacji

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.