WP

Brutalny atak na policjanta w centrum Warszawy. Trwa obława

Policja poszukuje czterech mężczyzn, którzy we wtorek około południa przy ul. Kruczej w Warszawie pobili policjanta. Trwa obława w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja opublikowała zdjęcia sprawców pobicia
Policja opublikowała zdjęcia sprawców pobicia (Śródmiejska KP)
WP

Napaść miała miejsce po godz. 12, kiedy policjant w cywilu wracał z prokuratury do komendy przy ul. Wilczej.

Mężczyźni wysiedli z czarnego audi na francuskich numerach rejestracyjnych. Samochód zatrzymał się przy skwerze przy ul. Kruczej..

Napastnicy brutalnie pobili policjanta, zabrali mu teczkę i uciekli.

WP

- Wsiedli do czarnego audi na francuskich numerach rejestracyjnych 81PD1901 - mówi Wirtualnej Polsce asp. sztab. Małgorzata Wersocka z biura prasowego stołecznej komendy.

google maps
Podziel się

- Policjant ma ciężkie obrażenia głowy i tułowia, bo po przewróceniu był kopany i bity. Jest przytomny - jego życie nie jest zagrożone - dodaje policjantka.

WP

Motywy ataku nie są jasne. Nie jest jednak wykluczone, że w skradzionej torbie mogły być dokumenty, które interesowały napastników.

Policja
Podziel się

Jeśli był to napad rabunkowy, to sprawcy i tak odpowiedzą za napaść i pobicie funkcjonariusza na służbie. Grozi za to kara nawet 12 lat więzienia.

Służby mają zdjęcia wszystkich czterech mężczyzn. Są w wieku 30-40 lat. Jeden był ubrany w bluzę w kolorze cytrynowym. Obława prowadzona jest w Warszawie i okolicy.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP