Trwa ładowanie...

Budowa II linii metra. Otwarto pawilon informacyjny na Woli [WIDEO]

W punkcie informacyjnym przy ul. Płockiej można dowiedzieć się wszystkiego na temat podziemnej kolejki.

Budowa II linii metra. Otwarto pawilon informacyjny na Woli [WIDEO]
d3mfqq5
d3mfqq5

Mieszkańcy Woli mogą dowiedzieć się więcej o trwającej budowie II linii metra. Właśnie otwarto punkt informacyjny przy ul. Płockiej.

Pawilon informacyjny powstał pomiędzy ul. Wolską a Ludwiki. To zupełnie nowa, przeszklona konstrukcja. W środku warszawiacy mogą poznać wszystkie szczegóły dotyczące budowy II linii metra i dowiedzieć się np. o utrudnieniach.

- Tutaj mieszkańcy mogą dowiedzieć się o budowie metra, zapytać o to, co jest dla nich niejasne, co ich niepokoi, rozstrzygnąć swoje wątpliwości dotyczące wszystkich spraw związanych z budową metra – tłumaczy Renata Kaznowska , zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

Pawilon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00. Ratusz przypomina, że podobny punkt działa także na Targówku, przy budowie północno-wschodniego odcinka II linii metra.

d3mfqq5

Budowa metra na Woli rozpoczęła się w listopadzie 2016 r. W kierunku zachodnim, z ronda Daszyńskiego wybudowane zostanie ok. 3,4 km podziemnej kolei. Powstaną stacje Płocka, Młynów oraz Księcia Janusza. Budowa ma się zakończyć po upływie 38 miesięcy.

Źródło: UM Warszawa/Wawalove.pl

d3mfqq5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mfqq5