Trwa ładowanie...

Budżet partycypacyjny 2019. Zobacz, gdzie sprawdzić wyniki

W czwartek w Centrum Nauki Kopernik o godzinie 18.00 mieszkańcy dowiedzą się, który projekt zdobył największą ilość głosów. To już piąta edycja budżetu partycypacyjnego w Warszawie.

Budżet partycypacyjny 2019. Zobacz, gdzie sprawdzić wynikiŹródło: um.warszawa, fot: um.warszawa.pl
d1pi7fn
d1pi7fn

W piątej edycji warszawiacy mieli do rozdysponowania ponad 64 mln zł. Mieszkańcy zgłosili 2433 pomysły, z czego do etapu głosowania zostało zakwalifikowanych 1628 dotyczących 18 dzielnic Warszawy. W głosowaniu udział wzięło około 90 tys. mieszkańców. Zwycięskie projekty zostaną zrealizowane w 2019 roku.

Środki finansowe potrzebne na realizację projektów będą pochodziły z budżetów dzielnicowych. Nie są to więc dodatkowe środki, to część budżetu dzielnicy przeznaczona do rozdysponowania bezpośrednio przez mieszkańców.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w Centrum Konferencyjne Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, sala „kawiarnia” (I piętro).

Jeśli nie możesz pojawić się na wydarzeniu, zobacz transmisję na żywo tutaj. Wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy.

d1pi7fn

Lista zwycięskich pomysłów zostanie opublikowana 12 lipca ok. godz. 20.00 na stronie app.twojbudzet.um.warszawa.pl w zakładce wyniki → na rok 2019.

Zobacz także: Pyton gigant pod Warszawą. "Boję się, wnuczków trzymam na podwórku"

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d1pi7fn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pi7fn