Budżet partycypacyjny 2019. Zobacz, gdzie sprawdzić wyniki

W czwartek w Centrum Nauki Kopernik o godzinie 18.00 mieszkańcy dowiedzą się, który projekt zdobył największą ilość głosów. To już piąta edycja budżetu partycypacyjnego w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
12 lipca ogłoszenie wyników
12 lipca ogłoszenie wyników (um.warszawa, Fot: um.warszawa.pl)
WP

W piątej edycji warszawiacy mieli do rozdysponowania ponad 64 mln zł. Mieszkańcy zgłosili 2433 pomysły, z czego do etapu głosowania zostało zakwalifikowanych 1628 dotyczących 18 dzielnic Warszawy. W głosowaniu udział wzięło około 90 tys. mieszkańców. Zwycięskie projekty zostaną zrealizowane w 2019 roku.

Środki finansowe potrzebne na realizację projektów będą pochodziły z budżetów dzielnicowych. Nie są to więc dodatkowe środki, to część budżetu dzielnicy przeznaczona do rozdysponowania bezpośrednio przez mieszkańców.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w Centrum Konferencyjne Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, sala „kawiarnia” (I piętro).

WP

Przeczytaj też: Warszawskie centrum bez prądu. Światło zgasło w biurowcach i ministerstwach

Jeśli nie możesz pojawić się na wydarzeniu, zobacz transmisję na żywo tutaj. Wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy.

Lista zwycięskich pomysłów zostanie opublikowana 12 lipca ok. godz. 20.00 na stronie app.twojbudzet.um.warszawa.pl w zakładce wyniki → na rok 2019.

Zobacz także: Pyton gigant pod Warszawą. "Boję się, wnuczków trzymam na podwórku"

WP

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP