Trwa ładowanie...

Bukmacherzy: Gronkiewicz-Waltz nie będzie sprawowała urzędu do końca

Ile można zarobić na odwołaniu prezydent Warszawy?

Bukmacherzy: Gronkiewicz-Waltz nie będzie sprawowała urzędu do końca
d2gxjmf
d2gxjmf

Zarobić można na wszystkim, także na referendum ws. odwołania prezydent Warszawy ze stanowiska. Analitycy firmy bukmacherskiej STS ocenili, jak duże są szanse na rozpisanie referendum oraz ile zarobiliby gracze, którzy postawiliby pieniądze w takich zakładach.

Przypomnijmy: Stowarzyszenie Oburzeni rozpoczęło działania na rzecz rozpisania referendum odwołującego Hannę Gronkiewicz-Waltz ze stanowiska. Jeśli inicjatorzy akcji zbiorą 130 tys. podpisów do 4 listopada, referendum się odbędzie.

Znaniem bukmacherów z STS, szanse na to wynoszą 50 proc. Według nich każdy, kto trafnie obstawi ten zakład, za 100 złotych otrzyma 158,4 złotych.

Bukmacherzy uważają również, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie będzie sprawowała urzędu do końca obecnej kadencji (kończy się jesienią 2018 roku). Jeśli ktoś zdecyduje się postawić na takie rozstrzygnięcie 100 złotych, może zdobyć 127,6 złotych. W przeciwnym wypadku można wygrać aż 206,8 złotych.

Analitycy są też zdania, że Hanna Gronkiewicz-Waltz zostanie odwołana ze stanowiska, jeżeli dojdzie do referendum w obecnej kadencji. Gracz, decydując się na tę opcję, za każde obstawione 100 zł może zdobyć 132 złote. Jeśli ktoś trafnie obstawiłby inaczej, do wygrania jest wówczas 198 złotych.

d2gxjmf
d2gxjmf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gxjmf