Trwa ładowanie...

Bukmacherzy: Gronkiewicz-Waltz straci posadę!

97 proc. graczy typuje, że obecna prezydent zostanie odwołana!

Bukmacherzy: Gronkiewicz-Waltz straci posadę!
d1zji4h
d1zji4h

Fortuna jest najdłużej działającą firmą z branży bukmacherskiej. Ma blisko 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski i jest zdecydowanym liderem polskiego rynku tej branży bukmacherskiej. Stawiać pieniądze można u nich na wszystko, także na wyniki wyborów politycznych.

Gracze Fortuny, którzy typowali w zakładach na temat referendum zdecydowanie uważają, że Hanna Gronkiewicz-Waltz straci funkcję prezydenta Warszawy.

97 proc. typujących wybrało jako najbardziej prawdopodobny wynik odwołanie obecnej prezydent. Gracze musieli zmierzyć się z dwoma pytaniami: "Czy referendum w sprawie H.Gronkiewicz-Waltz osiagnie wymaganą frekwencję oraz czy "Jaki będzie wynik referendum w sprawie H.Gronkiewicz-Waltz (niezaleznie od frekwencji)"

Według większości typujących, do urn pójdzie wystarczająca liczba głosujących (czyli 60 proc. wyborców, którzy byli obecni w 2010 roku). 97 proc. z wszystkich graczy typowało, że prezydent zostanie odwołana.

d1zji4h

Trudno się dziwić. Z ostatnich sondaży wynika , że 75 procent mieszkańców stolicy, deklarujących, że weźmie udział w referendum ws. odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz chce jej odwołania, a frekwencja ma wynieść ok. 47 procent.

Referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz odbędzie się 13 października

d1zji4h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zji4h