Trwa ładowanie...

Burmistrz Pragi Południe chodził pijany po ulicach Warszawy

"No... zdarzyło się"

Share
Burmistrz Pragi Południe chodził pijany po ulicach Warszawy
d1wvzn3

Tomasz Kucharski, burmistrz Pragi Południe, został nagrany, kiedy w stanie wyraźnie wskazującym na spożycie alkoholu, chodził po ulicach Warszawy.* *Wielki wiatr wiał niedawno nocą w okolicy ul. Wiatracznej. Niebezpiecznie zwiewał nawet silnego i wysportowanego burmistrza Pragi-Południe... raz na jedną, raz na drugą stronę chodnika -donosi Super Express. Zdarzenie miało miejsce ok. pierwszej w nocy. Nagranie do redakcji tabloidu dostarczył jeden z mieszkańców dzielnicy.

Hm. Czuję się nieswojo - przyznaje burmistrz w rozmowie z SE - No... zdarzyło się. Wracałem wtedy nocą od znajomych. Ale to było po pracy, z piątku na sobotę. Dodaje, że znajomi namawiali go, by wziął taksówkę, ale wolał iść piechotą. Miał pecha - jego powrót do domu uwiecznił telefonem komórkowym zgorszony mieszkaniec dzielnicy.

Co o tym myślicie? Czy politykowi nie wypada chodzić pijanemu po ulicach? Czy może to niepotrzebna awantura, bo każdy ma prawo napić się ze znajomymi?

To nie pierwsza alkoholowa wpadka stołecznego burmistrza. Rok temu głośno było o burmistrzu Białołęki - Adamie Grzegrzółce, który pod wpływem alkoholu jeździł na rowerze Veturilo po placu Zamkowym. Po tym incydencie podał się wówczas do dymisji.

d1wvzn3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1wvzn3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wvzn3
d1wvzn3