Trwa ładowanie...
d12kye3

Cała noc w bibliotece? To możliwe! Rusza "BUW dla sów"

Zbliża się zimowa sesja egzaminacyjna. To oznacza, że pora na kolejną edycję "sowiej" akcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cała noc w bibliotece? To możliwe! Rusza "BUW dla sów"
d12kye3

W poniedziałek rusza kolejna edycja akcji "BUW dla sów". Studenci Uniwersytetu Warszawskiego będą mogli przygotować się do sesji w bibliotece, która będzie czynna także w nocy.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek 23 stycznia i potrwa do 4 lutego. W tym czasie Biblioteka Uniwersytecka przy ul. Dobrej w Warszawie będzie czynna do godz. 5.00 rano, czyli do odjazdu pierwszego porannego autobusu. Wyjątkiem będą jedynie soboty i niedziele, gdy BUW zamknie się odpowiednio o 21.00 i 20.00.

Przez całą noc do dyspozycji czytelników będzie Informatorium, Czytelnia Ogólna oraz trzy poziomy Wolnego Dostępu. Po godz. 22.00 (od poniedziałku do piątku) oraz w niedziele nieczynne będą Wypożyczalnia i Magazyn. Szatnia otwarta będzie do godz. 5.00 rano. Aby wejść na teren biblioteki trzeba mieć ważną kartę biblioteczną.

d12kye3

Dotychczasowe edycje akcji cieszyły się olbrzymim powodzeniem wśród studentów. Mimo późnej pory, wielu z nich starało się uczyć na terenie BUW -u. Nierzadko trudno było znaleźć nawet wolne miejsca przy biurkach.

Przypominamy, że na teren biblioteki można wnosić tylko wodę w plastikowych butelkach.

Źródło: BUW/Wawalove.pl

Przeczytaj też: Powstało mieszkanie treningowe dla niepełnosprawnych. Cel? Nauka samodzielności

d12kye3

Podziel się opinią

Share

d12kye3

d12kye3