Trwa ładowanie...
c

Centra handlowe dziś otwarte krócej, w święta zamknięte

Sprawdźcie, do której otwarte będą dziś stołeczne galerie handlowe
Share
Centra handlowe dziś otwarte krócej, w święta zamknięte
dqdcmoq

Jeśli zostawiliście sobie świąteczne zakupy na ostatnią chwilę,to radzimy się pospieszyć.* Dzisiaj stołeczne centra handlowe będą otwarte krócej. Jutro i pojutrze będą zaś w ogóle zamknięte.* Zakupy zrobimy jedynie na stacjach benzynowych i w niektórych osiedlowych sklepikach.

W tym roku zdecydowana większość sieci handlowych zamknie swoje sklepy o 14.00 lub o 15.00. Tylko nieliczne placówki będą handlować do godz. 16.00 - mówi Alfred Bujara z Solidarności Pracowników Handlu - to cieszy, bo jeszcze kilka lat temu większość sklepów była otwarta do godz. 18.00, a w niektórych przypadkach nawet do godz. 20.00.

Najkrócej - do godziny 14:00 - będą dziś czynne centra handlowe Targówek, Reduta oraz Park Handlowy Targówek. Do godziny 15.00 otwarte będą Złote Tarasy, CH Wileńska, Arkadia, Wola Park, Galeria Mokotów, Klif i Promenada. Najdłużej, bo do 16.00, będzie można zrobić zakupy w Blue City.

dqdcmoq

Solidarność Pracowników Handlu apeluje, żeby* "nie przehandlować pierwszej gwiazdki"*. Bardzo prosimy, żeby uszanować naszą polską tradycję - mówi Alfred Bujara i prosi pracowników także mniejszych sklepów, by nie trzymali pracowników dziś zbyt długo w pracy.

dqdcmoq

Podziel się opinią

Share
dqdcmoq
dqdcmoq