Trwa ładowanie...
d3fl7z7

Centralny Ośrodek Sportu szuka chętnych na 500 ton piasku. "Cena do negocjacji"

Ta nietypowa oferta wiąże się z zakończeniem sezonu letniego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Centralny Ośrodek Sportu szuka chętnych na 500 ton piasku. "Cena do negocjacji"
d3fl7z7

W okresie wakacyjnym dwa parkingi przy ulicy Łazienkowskiej zostały zagospodarowane pod boiska do piłki plażowej. Były one wykorzystywane zarówno przez grających w siatkówkę, jak i piłkę nożną. Co warte podkreślenia, korzystanie z nich było darmowe i cieszyły się dużym zainteresowaniem warszawiaków . Jednak sezon wakacyjny już się skończył, stąd ten pomysł Centralnego Ośrodka Sportu na pozbycie się 500 ton piasku.

COS nie wygospodarował bowiem miejsca, w którym można by go ewentualnie magazynować, dlatego teraz liczy na chętnych oferentów. Jeśli uda się go sprzedać, to będzie można stworzyć dodatkowe miejsca parkingowe. Jest to szczególnie ważne, pod kątem planowanych jesienią imprez . *__*

Wszyscy zainteresowani mogą składać propozycje zakupu do Centralnego Ośrodka Sportu oraz oferować własną cenę. Warunek jest jeden, 500 ton piasku należy odebrać osobiście spod Torwaru. COS zapewnia, iż boiska plażowe wrócą także w przyszłym roku a niewykluczone, że pojawi się jeszcze trzecie - do piłki ręcznej.

d3fl7z7

Przeczytajcie też: W Warszawie odbędzie się manifestacja przeciwko imigrantom. "Witać ich serią z AK 47"

d3fl7z7

Podziel się opinią

Share
d3fl7z7
d3fl7z7