Chcą mieć kuchnię w BUWie. Dziś happening!

Studenci chcą mieć w bibliotece aneks kuchenny, gdzie podgrzeją sobie przyniesiony obiad. Dziś o to powalczą
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chcą mieć kuchnię w BUWie. Dziś happening!

O tej sprawie pisaliśmy już tydzień temu . Ta inicjatywa ma na celu stworzenie w bibliotece uniwersyteckiej przyjaznej przestrzeni, w której studenci mogliby odgrzać przynoszone z domu obiady. Faktycznie, w budynku i jego okolicach obiad można kupić raczej nie w studenckiej cenie. Poza tym są osoby, które przestrzegają specjalnej diety i muszą przygotowywać jedzenie same.

Zobacz także:  Fotostory: Wiosna na dachu BUW

 

**Apelujemy o stworzenie ogólnodostępnej, przestrzeni, w której studentki i  [ studenci ]( http://wawalove.pl/Szukaj/studenci )  mogliby podgrzać i zjeść przyniesione ze sobą posiłki.Jedna lub dwie kuchenki mikrofalowe i kilka stolików powinno całkowicie wystarczyć. Chętnie pomożemy w organizacji takiej przestrzeni, zarówno na etapie jej planowania jak i wyposażania. Mamy nadzieję, że ta petycja będzie początkiem dialogu i wspólnej pracy, dzięki której ** [ BUW ]( http://wawalove.pl/Szukaj/BUW )** będzie bardziej przyjazny dla swoich użytkowników i użytkowniczek.**

Studenci o taką przestrzeń powalczą dzisiaj podczas happeningu, który odbędzie się w BUWie już o 14:30. Każdy moze wziąć udział w wydarzeniu.

Wystarczy wziąć pudełko z jedzeniem, znajomych, ewentualnie krzesełko do siedzenia i przyjść dziś do BUWu.

Link do wydarzenia

Czytaj również:  BUW otwarty całą noc do 31 stycznia

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.