Trwa ładowanie...
d2lby4u

Chce ratować psy za darmo. "Wezmę na czas urlopu. Tylko nie wywoź do lasu"

"Tylko nie wywoź. Nie knebluj. Nie przywiązuj do drzewa".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chce ratować psy za darmo. "Wezmę na czas urlopu. Tylko nie wywoź do lasu"
d2lby4u

Zbliża się lato, czas urlopów i wakacji. Tym samym pojawia się odwieczny problem - co zrobić z czworonożnymi domownikami? Z pomocą przychodzi Pani Ania, mieszkanka Warszawy. -*Jak ktoś ma wywieźć psa do lasu, to ja za darmo go wezmę na czas urlopu - zachęca.*

Nie da się ukryć - wakacje to czas porzuconych psów. Na pastwę losu są pozostawione zarówno kundelki, jak i rasowe zwierzęta. Właściciele wyjeżdżając na urlop zapominają, że psy to nie tylko przyjemność, lecz również obowiązek. Zamiast zatroszczyć się o opiekę nad pupilami, łatwiej jest porzucić i zapomnieć o czworonogu. * *

Problem zauważyła pani Ania, mieszkanka Warszawy, która chce pomóc zarówno psom, jak i ich właścicielom. - Jak ktoś ma wywieźć psa do lasu, to ja za darmo go wezmę na czas urlopu - zachęca i dodaje, że jest możliwość odbioru zwierzęcia ze stolicy i okolic. - Tylko nie wywoź. Nie knebluj. Nie przywiązuj do drzewa - prosi pani Ania.

d2lby4u

Mieszkanka Warszawy podkreśla również, że nie prowadzi żadnej działalności - pracuje zawodowo, sama jest właścicielką 5-letniej suczki. Pomysł wakacyjnej opieki nad psami powstał z potrzeby serca. - Nie prowadzę hotelu dla psów. Celem jest uratowanie psa z opcji "wywieziony do lasu" - tłumaczy pani Ania. - Nie oceniam właścicieli, ani ich dojrzałości do posiadania psa - dodaje.

Emocjonalny post na Facebooku bije rekordy popularności - został udostępniony ponad 11 tysięcy razy. Powstała również specjalna grupa, gdzie internauci stworzyli bazę sprawdznych, bezpiecznych miejsc, gdzie mozna zostawić pupila i odebrać go po urlopie. Link znajdziecie tutaj.

Przeczytajcie również: Donald Trump w Polsce. Są dwie propozycje miejsca do wystąpienia prezydenta USA

d2lby4u

Podziel się opinią

Share

d2lby4u

d2lby4u