Trwa ładowanie...

Chcesz być Aniołem? Zagraj w "Alternatywy 4"!

Graliście już w grę planszową opartą na kultowym serialu?

Chcesz być Aniołem? Zagraj w "Alternatywy 4"!
d46wkh8
d46wkh8

Czy graliście już w grę planszową „Alternatywy 4” ? Oparta jest ona na fabule popularnego serialu Telewizji Polskiej, w reżyserii Stanisława Barei, o perypetiach mieszkańców bloku na warszawskim Ursynowie. Zabarwiona zjadliwą ironią i kpiną z peerelowskiej rzeczywistości, jest świetną propozycją na spotkania towarzyskie.

Prowincjonalny dygnitarz partyjny Stanisław Anioł obejmuje stanowisko gospodarza domu. Szybko ujawnia się jako przedsiębiorczy organizator życia społeczności blokowej. Kreuje się na zwierzchnika i arbitra we wszystkich sprawach, nawet dotyczących życia osobistego sąsiadów. Wydaje nakazy i zakazy, zwołuje zebrania, dręczy mieszkańców czynami społecznymi.

Sprzątanie, mycie podłóg na klatce schodowej czy postawienie tablicy powitalnej – między innymi takie zadania stawia przed lokatorami gospodarz domu. W grzeAlternatywy 4” można wcielić się w rolę poszczególnych bohaterów tego kultowego serialu. A do wyboru m. in. Józef Balcerek, Zdzisław Kotek, śpiewaczka Elżbieta Kolińska-Kubiak, docent Zenobiusz Furman czy Profesor Dąb-Rozwadowski.

Jest szansa, by znów (albo po raz pierwszy) poczuć na własnej skórze absurdy PRL-u . Czy realia lat 80. i obowiązki społeczne złamią graczy-lokatorów, czy też wszechmocny gospodarz uzna prawo mieszkańców do spokojnego wypoczynku? Gra Alternatywy 4 przeznaczona jest od 3 do 6 graczy w wieku od 12 lat. Czas gry wynosi od 60 do 90 min.Sugerowana cena detaliczna gry to 129,00 zł.

d46wkh8
d46wkh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46wkh8