ycipk-p5ez4y

Chciał mieć wolne w pracy, więc wywołał alarm bombowy

Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chciał mieć wolne w pracy, więc wywołał alarm bombowy
ycipk-p5ez4y

Policja zatrzymała mężczyznę, który wywołał alarm bombowy w jednym z hipermarketów na warszawskich Włochach. 40-latek drugiego dnia swojej pracy chciał mieć wolne, zatem postanowił zadzwonić pod nr 112 i poinformować o podłożonym ładunku. Piotr M. usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca kiedy to 40-latek zaalarmował policję o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku supermarketu na Włochach. Funkcjonariusze sprawdzili cały teren sklepu, jednak nie znaleźli podejrzanego materiału, o którym wspomniał mężczyzna. Wkrótce po działaniach związanych z poszukiwaniem bomby, policjanci próbowali ustalić sprawcę fałszywego alarmu.

Chciał mieć wolne w pracy

ycipk-p5ez4y

Kilka dni temu udało się ustalić podejrzanego . Jak się okazało, był to pracownik wspomnianego hipermarketu, w którym miał być podłożony materiał wybuchowy. Piotr M. został zatrzymany w miejscu pracy i natychmiast trafił do policyjnej celi. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu i wyjawił powód swojego działania. Jak twierdzi, wpadł na taki pomysł, gdyż "chciał mieć wolne w pracy".

40-latek usłyszał już zarzut wywołania fałszywego alarmu i został objęty dozorem policyjnym. Piotrowi M. grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Straż Obywatelska zawiesza działalność w związku z falą nienawiści

Podziel się
ycipk-p5ez4y
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-p5ez4y

ycipk-p5ez4y
ycipk-p5ez4y