Trwa ładowanie...

Chłodna 25 wróciła!

Kultową klubokawiarnię otwarto ponownie w ubiegły weekend

Share
Chłodna 25 wróciła!
d32s0j5

"Los Chłodnej jest przesądzony. To miejsce zniknie" *- usłyszeliśmy w kwietniu 2013 r. z ust Grzegorza Lewandowskiego, właściciela klubokawiarni Chłodna 25* . Miejsce stało się kolejną ofiarą wojny, jaka trwa w mieście między właścicielami lokali, a okolicznymi mieszkańcami. Rok wcześniej - po protestach lokatorów kamienicy, w której działa lokal - cofnięto mu koncesję.

Czytaj również: <a href="http://wawalove.pl/Udalo-sie-Klub-Komediowy-powstanie-przy-placu-Zbawiciela-a12565">Udało się! Klub Komediowy powstanie przy placu Zbawiciela</a>

Przez kilka lat Chłodna 25 była jednym z najpopularniejszych i najważniejszych miejsc na kulturowej mapie Warszawy. Tutaj odbywały się koncerty, spektakle teatralne, spotkania tematyczne, a także ciekawe imprezy klubowe. Lokal wieczorami pękał w szwach.

Teraz przy Chłodnej 25 znowu można posiedzieć, zjeść śniadanie lub lunch, napić się kawy . Miejsce odrodziło się dzięki inicjatywie Katarzyny Munio (kandydatka na prezydenta stolicy w wyborach w 2010 r.) oraz Jana Fusieckiego (dziennikarz). Jak mówią, brakowało im tego miejsca.

Klub zaprasza codziennie od 9:00 do 22:00.
Byliście już?

Czytaj również: <a href="http://wawalove.pl/Nowe-miejsce-sklep-z-Pieknymi-Ksiazkami-a12746">Nowe miejsce: sklep z Pięknymi Książkami</a>

d32s0j5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32s0j5
d32s0j5